Firmast

Tutvuge meie ettevõttega

Epoexpert / Firmast

Kes me oleme?

Epoexpert OÜ on asutatud 2012. aastal.

Oleme spetsialiseerunud epoksüvaik-põrandakatete paigaldamisele, renoveerimisele ja müügile. Ehkki firmana oleme turul olnud 5 aastat, on meie meeskonnas kogenud töömehed, kes on antud valdkonnas tegutsenud juba 20 aasta ning kelle teadmised ja praktilised oskused on kindlasti piisavad, et täita ja miks mitte ületadagi ka nõudlikumate klientide ootused epopõrandate suhtes.

Juba esimesel tegutsemisaastal laiendasime oma tegevust ka Soome ehitusturule. Suurim objekt Soomes oli meil 2012. aasta suvel, kus koostöös Epokate OÜ-ga renoveerisime Turus HK Arena ja Kupita Sports Areena jäähokihalle, mille epotööde maht oli ~ 8000m2.

Meie seni tehtud töödega saate tutvuda portfoolios.

Oma teenustes oleme ühendanud töökuse, teotahte ja aususe. Meie jaoks on oluline, et kliendid jääksid meie tehtud tööga rahule, sooviksid meie teenuseid kasutada ka järgmisel korral ja julgeksid meid soovitada oma sõpradele-tuttavatele. Ükski objekt ei ole meie jaoks lihtsalt üks paljudest. Läheneme alati loovalt ja suudame teostada töid alates väikestest ekslusiivprojektidest kuni suurte tööstus- ja teeninduspindadeni välja.

Oleme avatud kõigile ideedele ja valmis väljakutseteks — räägime läbi, peame nõu ja saavutame parima tulemuse!

Meie oskused

Kiirus
Garantii
Kvaliteet

Meie meeskond

Epoexperdi meeskonda kuuluvad töötajad, kes on antud valdkonnas tegutsenud juba 1996. aastast. Hea kvalifikatsioon ja kvaliteetsed materjalid on garantiiks meie tööde kõrgetasemelisele tulemusele. Valides Epoexperdi oma partneriks, võite olla kindel, et töö saab tehtud kiiresti ja korralikult.

Firma tugitalaks on Priit Põdra, kes on epopõrandaid paigaldanud 21 aastat. Ta suudab lahendada kõik mured, mis on seotud Teie põranda või epopõrandaga, ei löö põnnama ühegi takistuse ees ja leiab igale probleemile lahenduse. Teostab oma töid suure innu ja hoolega ning suudab säilitada positiivse ellusuhtumise ka rasketes olukordades. Tema tulemus ei ole mitte ainult hea, vaid enamjaolt ületab kliendi ootusi. Priidu tublid kaaslased epomaailmas on Oliver, Aivar, Madis ja Elvis. Paberitöö ja organisatoorsete küsimustega tegeleb Kristiine Ilves.

Back to Top